Indulge

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Indulge

OdgovorNapisal/-a Indulge » 02 Avg 2014, 12:29

Pozdravljeni,

Sem vejp user približno eno leto. Ko sem videl link do niti ne reklame o vapingu na izklopu sem se odločil, da bom nehal kaditi in začela vejpat.

Mislim da ene 3 - 4 dni sem se odločeval kaj bi si kupil in sem končal z pyursmokovim paketom starter kit :)

Iz ego baterije in ce5 sem switchal na twista z evodom, t3s, miniprotank, protank2.. verjetno še kaj ampak se ne spomnem :D

Po kakšnih 4 mesecih sem se odločil za prvi mech mod - Caravela z russian 91%

Kasneje sem kupil še Hano 20W mini in Nautilusa in Stillare Dripper.

Sedaj pa čakam na Pegasus full copper, in tobh atty tudi full copper :D

Drugače sem iz obale in tale forum sem našel z pomočjo uporabnikov Slovape kateri je trdil da sem k2b in sem prišu malo čekirat kako je tukaj :D :D
RANDOM_AVATAR
Indulge
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Avg 2014, 01:00
Kraj: Izola
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 02 Avg 2014, 12:59

Pozdravljen in dobrodošel na forumu!

Slika

Heh, so hecne tele naše SLO vaperske vode - včasih so rekli 3 Slovenci 4 stranke - zdaj bo v duhu časa 4 vaperji - 3 forumi. Če boš mel cajt si lahko prebereš ker je ravno
čas kislih ( ma prow kislih Slika kumaric temo Celebrities in e-cig da boš zastopu evolucijo zadeve....
Vidim da je tvoja evolucija opreme kar hitra - včasih smo dlje časa žulili klire in kartomajzerje ko še niso Kitajci meli tolko CNC stružnic ki bruhajo RDA/RBA/RTA klone dnevno po "socialnih" cenah.

Ker sem tudi sam z Obale lahko greva kdaj na kak vaperski kafe al kej druzga...sicer pa:

Se ga beremo in Vape On!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Indulge » 02 Avg 2014, 13:07

Mja ko gledaš te revjuje na youtubu težko, da zdržiš dolgo časa na evodu z twistom :D

Včeraj ko me je ovale obtožil da sem jaz ti sem zgooglal našu tale forum in si prebral nekaj..
Brez komentarja..

Za kafe se strinjam komot :D Sem videl da imaš tudi ti obsežno zbirko mechov tako da debata bo tekla :D
RANDOM_AVATAR
Indulge
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Avg 2014, 01:00
Kraj: Izola
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost