Moje izkušnje po 3 letih in 3 mesecih vapanja :)-

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Moje izkušnje po 3 letih in 3 mesecih vapanja :)-

OdgovorNapisal/-a k2b » 11 Jan 2014, 01:21

Se bom kar copy-pastal z enega drugega splošnega foruma:

V glavnem - po 33 letih kajenja sem zdaj na e-cig že 3 leta pa 3 mesece (he he - tko pridejo številke kaj čmo)
Najprej 1 leto na 808D kompletu od Maitima za cca 50 EUR, kvarlo se je vse, od attyja do baterije do polnilca, pol neki D-Core od Maitima za 28 EUR
http://www.maitimonline.com/sh...sebnost-usb.jpg

kvaril se je atty, baterija dela še zmeraj leto pa še malo, no pol sem bil leto pa pol na temle
http://www.maitimonline.com/sh...ebnost-usb.html

ma vsaka trafika po SLO, sej nekak dela za probat, pa če mal dopolniš s temle že kar dobiš idejo za kaj gre
http://www.maitimonline.com/sh...lboro-high.html

Pol mi pa pri Maitimu 1x niso hotli zamenjat baterije v garanciji in v jezi sem našel ECF forum
www.e-cigarette-forum.com/forum/

kjer sem našel fast tech site and voila....sem tam kjer sem.

Vamo V5, Sentinel M16 mod, Chi You, Ego C-Twist, baterije in mech modi, Kanger Protank in Evod uparjalniki, Trident dripper, G-Pulse genesis atty, Kayfun klon pa kar je še te šare.Tekočine naročam tudi iz Fast Techa - Hangsen in Liqua sta authentic, Dekang ima isti okus kot tisti pri Pyursmoke v SLO samo za ceno 10 ml v SLO dobilm 50 ml.
Pa Inawerashop ima ene 6 krasnih tobačnih oksov, sadne še spoznavam.Glycerin in glikol sem nabavil pri bratih Hrvatih 1L+1L za džabaka 13 EUR in se spravljam k mixanju e-tekočin iz baz Inawera.

Odločitev med klasično in elektronsko cigareto je stvar proste izbire vsakega posameznika. Zame so argumenti jasni :
dokazano 1000+ škodljivih snovi v cigaretah proti dokazano nobeni v propilen glikolu in glicerinu v e-cig

V zadnjem času sem spoznal, da z boljšo opremo - to je z dobrimi baterijami in efektivnimi atomizerji/clearomizerji in tanki dosežeš isti efekt tudi z nikotinsko stopnjo med 8-10 mg/ml - tudi okus/aroma je bolj izrazita

Mislim, da je vapanje v nasprotju z živčnim kajenjem analognih cigaret bližje kajenju pipe, modrovanju pod lipo he he ali pa ali kontemplaciji ob ognju pod saharskimi zvezdami :)- ....hkrati pa je še nekakšno evolucijsko iskanje svetega graala k čemer smo ljudje vedno nagnjeni - vsak doživlja svojo evolucijo iskanja opreme, e-juica.
No, vrli in podjetni prebivalci Kitaja pa nam strežejo z novimi izdelki s svojih CNC stružnic v tej vojni klonov in ...ehmmm kao izvirnikov.

Vaperski pozdrav,

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a aya0aya » 11 Jan 2014, 11:27

Lep pozdrav!

Me veseli, da si se nam pridružil in opisal svojo izkušnjo, saj je to nekaj, kar v Sloveniji potrebujemo. Čimveč takih, ki bodo opisali osebne izkušnje, tudi za tiste, ki ne znajo angleško, da se ne bodo več bali in nasedali našim medijem, saj vsak dan slišim negativna mnenja, ustvarjena na podlagi intevjujev z eno in edino protikadilsko avtoriteto. Ljudje na podlagi tega še vedno odvračajo druge, ki želijo poskusiti.

In ti si povedal odlično, še celo malo romantično :)
Res je, lahko je romantično, lahko je zabavno, lahko je ustvarjalno, lahko je marsikaj. Predvsem pa manj do nič škodljivo.

Dobrodošel!
RANDOM_AVATAR
aya0aya
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 01 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov