Žio žio

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Žio žio

OdgovorNapisal/-a AtKo » 06 Okt 2014, 11:17

Lep pozdrav,

sem Admir(26 let) iz Ljubljane. Vape-am že od Januarja letos (6-9mg nikotina), začel s standardno ego baterijo in MT3 pa nadaljeval na variable VV ego 1100mAh. In seveda ker ni to dosti sem trenutno na Vamo V5 (panasonic 3400mAh) ter Caravela mech.mod (Efest IMR 1600mAh 35A se mi zdi). Trenutni top tank, katerega sem probal in ostal na njemu je Kanger Protank 2 z dodatnim airflow kontrolerjem. Uporabljam še ostale protank 2 mini, 3 itd.
Probal tudi kayfuna 3.1 (clone) kar me ni prepričal 100%, zato sem še nabavil enga dripperja, da se bolj spustim v samostojno navijanje navitij - da malo bolj zakadim sobo :) Kot predvidevam dosti vejparjev tudi sam nisem našel ustrezne tekočine, ki bi pasala za skos :)
AtKo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 06 Okt 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 06 Okt 2014, 16:18

Pozdravljen,

Tekočino boš težko našel za skoz, ker se je navadiš hitro. Najbolje je kombinirati različne čez dan. Izbereš si najljubše.

Meni paše čez dan Virginia, zvečer pa koristim raznorazne DIY, da imam drug dan spet lahko Virginia. Včasih paše tudi kaj sadnega za spremembo.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 07 Okt 2014, 01:22

Pozdravljen AtKo,

Si bil tudi ti na Vapemeetu v soboto?

Sej imaš kar spodobno opremo že - samo da te pa Kayfun ni prepričal - ali si dobil res slab primerek ali pa ni bilo kaj uredu s setupom/buildom. Daj mu še 1X priložnost :D

S tekočinami je križ - pa tudi veselje. Zdaj ene take da bi bila za skoz - jo je kar težko dobit. Sam uporabljam cca 6-7 tekočin, nekatere ciklično ponavljam , nekatere izpuščam in dodajam nove.

Z okusi je tu v tem svetu digitalnih arom velik hec. Enim pašejo ene enim pa druge - no so tudi take ki so všeč večji skupini vaperjev. Sam rad kdaj probam kako močno aromatično e-tekočino, ki pa jo že po enem tanku zamenjam za kaj bolj nevtralnega.
Napiši kaj kateri okusi so ti vščeč, kateri so tako tako za silo in katerih sploh ne moreš - pa bomo vidli če ti lahko kaj svetujemo.

Zaenkrat pa Vape On - in še dosti novih doživetij v svetu vapanja!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a AtKo » 07 Okt 2014, 08:34

Ja v soboto sem prišel s kolegom in bratom ob cca 18h pa se vsedli na koncu mize. Ko smo prišli nas je kar presenetu dim pa vsi za mizo hehehe :lol:

Ma pri kayfunu mi zelo ni všeč sam način pritrjevanja coila na tiste šraufe. Še posebi če maš debelejšo žico in jo treba ovit okoli glave šraufa - kar ven pada ko želiš zategniti. Ter problem je tudi pri samem polnenju, nemorem ga polniti preko tiste luknje, ki je namenjena za to. Če se ne motim mi je enkrat ratalo, zdej pa tekočina kar noče not. Paa včasih tut pušča nekje :) Zdej pa čakam RDA Stillare Storm Style za probat mal dvojne tuljavce delat.
Glede tekočin sem pa tudi začel mešati že sam, bolj sadne kot tobačne saj pri tobačnih vedno sfalim okus in je zanič preveč :D
AtKo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 06 Okt 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 08 Okt 2014, 10:49

Imaš kak link za tvojega Kayfuna? 3.1, Lite, Russian 91%?
Šraufke se da zamenjat za drobiž...

LP
k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a AtKo » 08 Okt 2014, 11:56

Tega sem uzel:

https://www.fasttech.com/p/1567302

Dobro saj ni zdaj katastrofalno slab, ampak mogoče sem več pričakovau.
Par motečih stvari je način šraufanja coila, ter ker nemorem vliti tekočine skozi luknico za katero je to namenjeno.

Tale način vpetja coila mi je bolj zanimiv, tega tudi zdaj čakam da pride :) :

Slika
AtKo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 06 Okt 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 08 Okt 2014, 13:56

Tale Kayfun 3.1 ni lih biser - pa še chromed brass
Ma bi se ga dalo uštimat da dela optimala....

Boljši so KF Lite V1 - poceni velaj vsak cent (imam sam in koristim vsak dan)
https://www.fasttech.com/products/0/10006473/1605200-kayfun-lite-styled-rebuildable-atomizer-4-5ml

KF Lite V2+ - ta naj bi bil kar dober
https://www.fasttech.com/products/0/10006473/1848806-kayfun-lite-plus-v2-styled-rebuildable-tank

KF Lite V2+ - ta pa najboljši - in tudi najdražji - 1:1 clone
https://www.fasttech.com/products/0/10006473/1700500-kayfun-lite-plus-v2-style-rebuildable-atomizer-4

Od Russian 91% je pa tale klasika - imam sam in koristim vsak dan
https://www.fasttech.com/products/0/10006473/1552300-russian-91-styled-rebuildable-atomizer-4-5ml
pač žvižga malo - žvižga tudi original :D

Želim ti več veselja s Stllare-om!

lp
k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a AtKo » 08 Okt 2014, 14:24

Hvala za info :) Mi poveš še zakaj naj medenina nebi bla dobra?
Nekje sem bral,da bolj zaradi zdravja (mogoče tudi okusa) ni ok? Ok pri modih je bolj ali manj zaradi prevodnosti, dodatnega padca napetosti na kontaktih če niso zlati itd
Pri tankih pa niti nevem :)
AtKo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 06 Okt 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 08 Okt 2014, 16:07

Načeloma naj bi bilo tam kjer se e-juice uparja - v komori - čimbolj "čista" kovina kar naj bi bila dosedaj SS - Stainless Steel .
Najboljša Food Grade SS 304 za atomizerje.Pri tankih še to ni tako pomembno kot pri driperjih kje se razvijajo še višje temperature.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

cron