E-vod mt3 masten med baterijo in uparjalnikom

Če imate težave z e-cig, modom, atomizerjem vprašajte tukaj in konzilij vam bo svetoval po najboljših močeh

E-vod mt3 masten med baterijo in uparjalnikom

OdgovorNapisal/-a smoukar » 21 Okt 2014, 00:08

Je to prav al more bit suho? Se mi zdi, da bi vendarle moglo bit suho a pri meni je mokro. Sem sčistil sam po parih potegih je mastno postalo. Ecig imam večinoma pokonci a danes sem imel občutek, da imam skozi prisoten sladek priokus, ki ga prve dni ni bilo. Je tut res, da imam kitajca.
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 21 Okt 2014, 00:28

Pomeni, da ga zalije skozi tuljavo do baterije. Ne preostane ti kot, da ga očistiš.
Pobrišeš z robcem pri bateriji in potisneš še malo v tisto luknjico na MT3 ampak ne predaleč. Robec ti bo lepo popil odveč tekočino.

Preglej tudi ali so vsa tesnila lepo na mestu in da tesnijo, ko ga sestaviš.

Puščanje tekočine skozi tuljavo bi omejil z organsko vato/bombažem. Original je noter silika, ki ne drži tekočine tako kot bombaž.

Če boš šel v ta poseg, malo poglej za: cellu cotton, rayon, organic cotton. Karkoli od tega najprej prekuhaj in posuši, šele nato uporabljaj. Malo si poglej na youtube kak posnetek o MT3 ali na sploh.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a smoukar » 22 Okt 2014, 19:41

A je možno, da se zaradi puščanja prazne baterija? Namreč, pred tem sta mi zdržali skoraj 3 dni. Sedaj pa komaj en dan. Poleg tega mi lučka 3x pogosto vtripne, kot pri vžigu ali ugašanju. Sem naročil originalne uparjalnike pa da vidimo. Če sploh pašejo he.
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 22 Okt 2014, 19:50

Če je skoz mastno na spoju evoda in baterije se ti baterija malo hitreje prazni.
A nisi dobil nobenih rezervnih glav zraven seta?
Verjetno se ti je glava zapacala in ti jo e-tekočina preliva (ko pri spačkih in dianah včasih :D ) ter ti skozi glavo teče na kontakt baterije.

Če bi kako slikco prlepil zraven - mam za evod1 glave še nekje - pa bi ti lahko
kakšno poslal če boš dolgo čakal na pošiljko.
Pa glava pada v stik tudi zgleda - ali pa slab kontakt med glavo in podnožjem(bazo)evoda - zato 3X utripne lučka.

Je taka glava?
Slika

ali taka?
Slika

(z daljšim dimnikom-cevko na vrhu)
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a smoukar » 22 Okt 2014, 20:37

Slika
Nisem dobil zraven rezervne glave.
http://www.aliexpress.com/item/subject/1988760934.html tukaj, tak set sem dobil.
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Okt 2014, 17:35

Lahko ti pošljem eno dokler ne dobiš pošiljke.
ZS za detajle.

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 23 Okt 2014, 18:39

Nabavi si žice in bombaža. Rebuild ti vzame 5 min.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a smoukar » 23 Okt 2014, 22:25

k2b, hvala. Sem dobil dones in je bolje. Vsaj ena tesni :lol: . sedaj mam problem še s polnilcem. Matr, tale komplet je res posrečen. Stenski je takoj končal delavno dobo. Mi je pa zanimivo, da se kitajc skor malo sekira, ko sem mu opisal, kako robo sem dobil.
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Okt 2014, 23:52

Ja - so kar rahločutni tej Kitajci - se znajo ker sekirat če ti gizmo ki si jim ga kupil ne dela. Ponavad mal cvikajo da bi jim prek Aliexpressa težil da je roba pokvarjena - pol pa oni tam (Ali je neke vrste kitajski eBay) rating zgubijo in najbolj vztrajnim tudi $$$ vrnejo.

Sicer pa to pri glavi ni stvar dihta - to je odprt sistem - ti vlečeš zrak tam skozi one 2 ali 3 luknjice na evodu, zrak gre pol tam skozi luknjico na seredi glave pod tuljavco. Če je zadeva zapacana - in zapaca se po določenem času - ti tekočina, ki jo na vakuum vlečeš iz tanka preliva tuljavo - ker ta ni sposobna uparit, tekočina priteče skozi luknjico na +pol baterije.
Glej tudi, da nimaš tistih luknjic zamašenih, če zadevo nosiš po žepih (s kako iglo al knoflo mad podrezaj če so prehodne).
Lahko pa tisto glavo ki ti pušča probaš mal spucat:
- spuliš ne?no tisto cevko zgoraj in silikonsko tesnilce ter daš pod curek vroče vode. Ena tanka nitka (silika) ti bo vn padla zgoraj, jo spereš in daš nazaj.
Potem zadevo malo spihaš tolko da vodne kapljice odletijo in jo probaš dat nazaj.
Nekako takole - tukaj imaš še Dry Burn tuljave prikazan:
http://www.youtube.com/watch?v=g9FqlSikIpc
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Problemi in rešitve

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron