Kako se spopadate s cigaretnim dimom?

V rubriko splošno o elektronski cigareti spada resna debata o vsem, česar niste uspeli razvrstiti v nobeno drugo rubriko.

Kako se spopadate s cigaretnim dimom?

OdgovorNapisal/-a aya0aya » 19 Jan 2014, 13:03

Kako kaj prenašate cigaretni dim, odkar ste prešaltali na elektronsko cigareto?

Mene ne moti toliko sam dim. Zunaj brez težav sedim ob kadilcu tudi, če se mi dim vali direkt pod nos. V osnovi me sam dim kaj dosti ni pričel motiti.

S težavo pa prenešam zakajene, nezračene prostore, ki sploh pozimi pridejo do izraza. Tam pa s težavo zdržim dlje od pet minut. Že če se sprehodim skozi tak prostor, se potem zračim še pol ure, da neham smrdeti sama sebi.
Res je to ekstrem, ki pa me včasih ni motil, zdaj pa ga ne prenašam, tako da se takim prostorom, če se le da, izognem. Če se ne da, pa uidem takoj, ko lahko. Saj ne, da se mi je kdaj v preteklosti zdelo pravilno, da tam obiske takole zakajajo :) Motilo me pa ni.

Slučajno mi je prišlo na misel, ker imam v bližini tak primer. In se zdaj obiskov pri verižnem kadilcu, ki ga ves čas zebe (zračenje), izogibam. In mi ni jasno, kako me včasih ni motilo, še manj mi je jasno, kako se sploh da živeti tam, kjer bi lahko kar klobase dimil v bivalnih prostorih.
Priznam, tam prav zadržujem sapo in dobim tisti prvinski "beg ali boj" občutek. Ponavadi beg.

Kako kaj ostali prenašate vonj po običajni cigareti? Vas moti že ena sama prižgana cigareta v vaši bližini, ali mogoče kaj podobnega, kot mene? Mogoče nič od tega?

Pravijo, da so bivši kadilci najhujši, kar se tega tiče. Kakšni smo pa vaperji?
RANDOM_AVATAR
aya0aya
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 01 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a valjhun » 04 Feb 2014, 18:45

Tudi pri meni je odvisno. Še ne dlogo nazaj, me je kar mal?ek rajcalo, ko so pri mizi pred lokalom kadili kolegi. Zdaj ne več. Tudi odvisno katere cigarete kadijo. Opazil sem, da mi boss še najbolj smrdijo. Drugače pa pasiven dim v prostoru praktično ne prenašam, tudi tako ekstrmno , da mi začne delat prav slabo.
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 06 Feb 2014, 01:37

Cigaretni dim me de facto moti.Imam dobre prijatelje - par -i kadita kot Turka.
Se prav težko kaj spravim k njim na obisk 8) ...vsaj pozimi ko se kadi v prostorih.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a tomvai » 06 Feb 2014, 15:48

Mene je cigaretni dim vedno motil, od prepovedi kajenja v zaprtih prostorih se je to sicer FUL izboljšalo, ker pred tem je bilo res gnilo jt v kakršn koli bar/klub čez vikendom. Zdj je zadeva dosti boljša če odštejem to da moraš vsake 5 minut vn na mraz da si lahko frend/ica prižge čik. Na srečo lahko ecigarete tukaj naredijo kar razliko :).
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 07 Feb 2014, 19:40

ma jest ne vem no... kako lahko ta klapa sploh še kadi?

kot je na enem drugem forumu nekdo napisal, se podpišem pod to.

"Sam sem večkrat poizkušal prenehati s kajenjem. Vedel sem, da mi to početje škodi, zdravje mi je pešalo, na živce mi je šlo da smrdim, umazanija od pepela, da ne govorimo o porabljenem denarju.

Pri elektronski cigareti, pa sploh ni poanta v prenehanju in posledičnemu občutku pomanjkanja, živčnosti, deprivacije, pomanjkanju relaxa, dejstvu da se precej zrediš...

Ozdravljeni kadilci še kako dobro poznajo te občutke. :ja:

Poanta elektronske cigarete je v nadaljevanju nečesa, kar počneš z užitkom in to na 1000 krat manj škodljiv, 1000 čistejši in 70% cenejši način. To je EVOLUCIJA!

P,S: Zakrknjeni kadilci nam večkrat očitajo, da zgledamo idioti s tem, sam mislim, da kdorkloli, ki je osveščen in še vedno kadi tobačne, ne samo da zgleda idiot, to tudi dejansko je."

mam ecom, ne vem kako je z drugimi znamkami, sam enostavno ne moreš dimit tistga plevela... je enostavno zastarelo
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Splošno o elektronski cigareti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron