eCOm in C2 glava

Če imate težave z e-cig, modom, atomizerjem vprašajte tukaj in konzilij vam bo svetoval po najboljših močeh

eCOm in C2 glava

OdgovorNapisal/-a uzivach » 26 Nov 2014, 16:20

Pozdravljeni,
imam samo vprašanje/problem glede glave C2 in eCom.
Ko vstavim novo glavo deluje eCom odlično, nobene pripombe nič.
Po cca 4 dnevih uporabe, se pojavi tisto neljubo brbotanje oz zalivanje glave. Glava nima nobenega okusa po zažganem nič, samo tekočino začnem dobivati v ustnik.
Razderem eCom, očistim vse potrebno, sestavim, napolnim in vse je ponovno OK ampak samo do prvega daljšega mirovanja. Nato ponovno brbotanje in težje vajpanje ter tekočina v ustniku.
Pozna kdo rešitev, razen seveda zamenjava C2 glave. Le to se mi zdi nesmiselno, saj nima okusa po zažganem in dokler ni zalivanja prosizvaja dober okus tekočine.
Probal sem že z obračanjem navzdol (baterija u zrak), pomaga do prvega mirovanja.
Probal z nežnim tresenjem ob robček in brisanjem ustnika, pomaga ampak odvisno koliko je zalita glava. Čez čas se ponovno pojavi problem

Hvala
RANDOM_AVATAR
uzivach
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a quest » 26 Nov 2014, 16:56

Z Ecom-om sem imel nekaj težav. Samo zaradi sebe in ne Ecoma.
Preveč vlečem in sem potegnil tekočino skozi grelec v srednjo cev. Počasneje sem začel vleč in je problem izginil.
Če prehitro tankaš ti grelec lahko zalije.
Če natočiš da ti prelije zgornjo silikonsko tesnilo ga lahko tudi zalije. Tesnilo tesni navrhu srednje cevke ko priviješ ustnik. Brez ustnika ne tesni. Ne natakaj do vrha-malo manj pa bo.
Brbotanja se rešiš tudi z dobro zategnjenim ustnikom in Ecoma obrneš na glavo počakaj 30 sec in čisto polahko pihneš v ustnik, da iz zračnega kanala izpihaš tekočino. Zelo nežno pihni pa bo.
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

OdgovorNapisal/-a uzivach » 27 Nov 2014, 12:34

hvala za hiter ogdovor,.
prebral sem že kar nekaj forumov in prejel tudi nekaj odličnih rešitev :D
Dobil tudi info, da je bolje napolniti na hitro in zeloooo hitro zapreti z ustnikom. To je tudi pomagalo, drugače, če počasi polnim mi ga vsakič zalije :x
Kar se še polnjenja tiče, ne napolnim ga do konca ampak vedno pustim malo prostora, ravno zaradi razlivanja.
Po moje je res problem v premočnem vlečenju, samo mi je čudno, da 3 dneve dela OK, nato ga pa začne zalivati. Vzamem novo glavo oz uparjalnik in je ponovno 3 dneve OK. Staro glavo spucam, jo pustim, da se posuši jo ponovno vstavim inproblem takoj prisoten.
Mogoče je res, da silikon na vrhu pod ustnikom drži 3 dneve mojega vlečenja, ko je preveč je pa preveč in popusti in problemi so tukaj
Obračal sem ga pa tudi na glavo, pa izpihaval nežno, močno,.... Vse to pomaga, samo ta postopek moram ponavljati 3x na dan, akr mi je pa.....
RANDOM_AVATAR
uzivach
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Problemi in rešitve

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron