Newbie :-)

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Newbie :-)

OdgovorNapisal/-a th » 05 Dec 2014, 13:50

Pozdravljeni!

Evo, pa je prišel čas, ko sem se tudi jaz odločil in "prerezal popkovino" z analognimi in prešel na e-cigarete.

O tem sem prvič razmišljal že pred kakšnim letom, pa se takrat nekako nisem mogel čisto odločiti, pred kratkim pa sem srečal kolega, ki je vejpal in zadeva je spet vzbudila zanimanje v meni. Po pregledovanju različnih testov, novic in vašega (!) foruma je padla odločitev, da grem v nabavo e-cigarete in kupil sem KangerTech EVOD 2, dvojni komplet (Mate, hvala za pomoč pri izbiri :) ).

Zaenkrat moram reči, da sem izredno zadovoljen, niti pomislim ne na analogne, ker enostavno nimam potrebe po njih (prej sem skadil povprečno 20 cigaret na dan).

Dolenjc bi rekel:"Abčutki so bažanski!" :D

Skratka, super zadeva in se že veselim bodočega "raziskovanja" v svetu vejpanja in različnih modov.

Za konec pa, kot pravite: VEJP ON :wink:
RANDOM_AVATAR
th
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Dec 2014, 02:00
Kraj: Hrastnik
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 05 Dec 2014, 14:10

Pozdravljen in dobrodošel na forumu!

Slika

Komplet ki si ga izbral je superca za začetek - še malo raziskovanja okol okusov se ti bo dogajal - ampak to je vse zanimivo in zabavno.
Če se ti kaj zalomi pa le pogumno vprašaj in potrudili se bomo rešiti zagato.

Želim ti dober vejp, optimalen TH :D in "absalutno vztrajaj!"

LP
k2b
Zadnjič spremenil k2b, dne 05 Dec 2014, 14:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 292 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a quest » 05 Dec 2014, 14:14

Dobrodošel Slika

Prav si se odločil. V ecigaretah boš našel ne samo nove okuse, ampak lahko tudi hobi. Zbiranje atomizerjev, pa modov, pa raznih žic, baterij in nakoncu seveda tekočin. Pri tekočinah pa je izbira ogromna.

Uživaj pr božanskih abčutkih.

Malo si preber forum boš našel sigurno nekaj za sebe. Če pa ne pa vpraš. Eni so z dolgim stažem eni z kratkim a vsem je isto več zdravja in več božanskih abčutkov.

Pozdrav od pristnega Dolenjca.Slika
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

OdgovorNapisal/-a th » 08 Dec 2014, 23:29

Hvala k2b in quest za izrečeno dobrodošlico :)

Moram pa kar takoj priznati, da sem absolutno, totalno, ?ber, čist, ful navdušen nad e-zadevico :)

Res, da jo uporabljam šele od prejšnjega tedna, vendar analognih sploh ne pogrešam, niti pomislim ne na njih, tako, da je to res tisto pravo :)

K tem sem uspel prepričati še ženo, tako, da zdaj oba vejpava in noro uživava :) Poleg tega sta vesela tudi otroka, saj ni več tistega smradu po analognih, povrnil se nama je tisti pravi vonj in okus,... Kaj še hoče človek lepšega :D

Prijetne pozdrave vsem :wink:
RANDOM_AVATAR
th
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Dec 2014, 02:00
Kraj: Hrastnik
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Xenonx » 09 Dec 2014, 11:24

Pozdravljen in dobrodošel sokrajan . :D Mi je že uspelo nekaj jih spreobrnit oz. jim to zadevo predstavit , ker ljudje zaradi raznih neumnih medijskih prispevkov itd. imajo drugačno predstavo o e-cigareti ...

Kar tako naprej , LP
RANDOM_AVATAR
Xenonx
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Kraj: Hrastnik
Dane zahvale: 12 times
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron