Japplek

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Japplek

OdgovorNapisal/-a Japplek » 09 Jan 2015, 19:18

Pozdrav vsem.

No, da se ne bom non stop švercal neprijavljen na forumu, sem se odločil za registracijo. Prvo pohvale vsem, kateri delite nasvete. Forum prebiram že kakšen mesec in mi je olajšal marsikatero odločitev pri nakupu opreme. Šlo je pa takole...
Bil sem občasni kadilec cigaretov ob kakšnem pivu, čeprav je to v zadnjem času postalo že kar kajenje na dnevni bazi (seveda ob kakšnem piru). Na koncu sem pil pivo zato da sem lahko kadil in seveda obratno :) oglavnem nisem glih z lahkoto sprejel dejstva, da sem začel nazaj kaditi, ker sem v bistvu nehal že pred sedmimi leti. No k sreči sem slučajno naletel na elektronsko cigareto, katero sem hotel probati. Prebiral sem forume in se nato odločil za ovale elips, katerega mi je priporočil prodajalec. No to, da mi je bilo po prvem potegu jasno, da sem zaključil z analognimi, ne rabim pisati, ker nas je takšnih malo morje očitno.
Morem reči, da sem sicer zelo zadovoljen z elipsom, pa vseeno me je mikalo poskusiti še kaj drugega. Nabavil sem še eGo baterijo vision spiner in protank mini 3 od kangertecha, tako da zdaj malo kombiniram oba že kakšen mesec. Vendar ste me 'narajcal' z modi in attyi...naročilo sem kar nardil iz FT in sicer sem nabavil KFL + in KF v4 ter dve eleaf istick bateriji. Še nestrpno čakam na dobavo. Teorije buildanja tuljave in vsega skupaj sem nekako poln teorije iz youtuba, praksa še sledi...upam da ne bo preveč bolela glava :)
Ker je pa poraba etekočin kar strošek, seveda nebi bil jaz, če se nebi spustil kar v mešanje DIY tekočin. Kemig je dostavil hitro, nikotin bazo sem kupil, čakam še na FA arome...potem pa gasa, hehe.
No, hotel sem samo malo na hitro razpisati. Not sem padu, zaenkrat izhoda ne vidim...ga niti ne iščem.
Aja...pa zdej pijem čaj :wink:

Lp vsem forumašem
Slika
Uporabniški avatar
Japplek
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 09 Jan 2015, 02:00
Kraj: Žalec
Dane zahvale: 18 times
Prejete zahvale: 7 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 10 Jan 2015, 02:12

Pozdravljen Japplek in dobrodošel na forumu !

Slika

Tvoja zgodba je podobna zgodbi marsikaterega od nas, ki je škodljivo razvado kajenja nadomestil z nečim kar je več kot samo skrb da so čiki in vžigalnik v žepu.Bricolage in šraufanje raznih gadgetov skupaj (in narazen) sta sicer bolj domena moških osebkov - so pa ženske dosti bolj orto kadilke kot pa moški - po mojih skromnih izkušnjah tudi teže preklopijo na e-cig.
Zanimivo so nas tule ujeli v ta novi šport ali hobby - namesto da bi naredili en spodoben cigalike, ki bi čimbolj posnemal prejšnjo analogno cigareto in bi konvertirani kadilci tu ostali - nas je trg in ponudba preprosto zasula z raznolikimi atomizerji, reguliranimi in nereguliranimi modi in še kar je te dodatne opreme in dodatkov.
Na tej poti iskanja si se nam pridružil tudi ti - želim ti dosti veselja in prijetnih trenutkov ob vejpanju - in se ga beremo seveda... :D

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Yox » 10 Jan 2015, 08:35

Pozdravljen.

Ko si pisal o svojem občasnem kajenju, sem v tem takoj prepoznal sebe, ker je res tako blo da sem na koncu šel na pijačo samo zato, da sem kakega zraven pokadil :oops: , sedaj že cca 4 mesce veselo vejpam minimum nikotina (0,5 - 3 mg), je pa res da sedaj precej več vejpam kot sem prej kadil, saj mi ni treba na pijačo, da bi enega skadil :D. Vejp mi je čisto nadomestil ta ritual s cigareto, s tem, da lahk šravfam, pa mešam, pa imam tudi še en novi hobi, tako da pri vseh hobijih sploh nimam več časa it na pijačo :? . Žena pa je vesela, ker nimam več neke potrebe, da bi šel v gostilno. Vejpanje poskrbi za boljše stanje tvojega proračuna (o tem bi se sicer dalo debatirat :twisted: - boš zastopil ko te bo dokraja potegnilo v svet RBA, RDA in modov ), in več sreče v razmerju :D .
RANDOM_AVATAR
Yox
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 29 Dec 2014, 02:00
Kraj: Nizka / Rečica ob Savinji
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Japplek » 10 Jan 2015, 16:27

Ja itak...podobna situacija. S tem da nisem glih zahajal v gostilno, hehe. Vsaj doma me je mela moja :wink: Sem pa vesel, da zdej vejpam. Čeprav je neke vrste potuha, me nič ne moti. Sam da sem smrdljivce vrgu stran...
Slika
Uporabniški avatar
Japplek
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 09 Jan 2015, 02:00
Kraj: Žalec
Dane zahvale: 18 times
Prejete zahvale: 7 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron