Capella arome

Doma narejene e-tekočinie, vse o bazah in aromah, o opremi in pripomočkih za pripravo le-teh

Re: Capella arome

OdgovorNapisal/-a k2b » 07 Okt 2016, 18:34

Lahko daš v vročo vodo - ene 2 turi nardiš dokler se ne shladi - vodo v grelnik zavreš pa dodaš še mrzlo - tolko da je vroča ampak še lahko roko/prst not daš...pustiš da se ohladi - ko je topel e-juice ga dobro pretreseš da se fajn premeša...

Pa še 1 zanimiv predlog imam - če greš mim tiste e-cigarete trgovine - kupi še TPA Vanilla Bean Ice Cream aromo.
Pol vzemi tistih 30 ml
Poskus #2
- 23,4ml baze
- 2ml menthol (7%)
- 4,5ml kiwi/strawberry (15%)

in jih dej na pol 15 + 15 ml.
Eni flaški dodaj še 15 ml Infamous baze brez arome.
Zamixaj še 0,8 -0,9 ml TPA Vanilla BIC (cca 3% na celotno količino)
Počakaj kak teden in potem sprobaj obe - tisto 1.varianto in drugo z TPA VBIC.

Lahko isto nardiš tudi z CAP Vanilla Custard - sam mislim da je nimajo v tej trgovini trenutno....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Capella arome

OdgovorNapisal/-a lenartr » 08 Okt 2016, 02:16

Trenutno imam narocene se te arome (vecina CAP in nekaj TPA):

  • Raspberry
  • Sweet Watermelon
  • Banana Split
  • Vanilla Custard V2
  • Peppermint
  • Bavarian Cream
  • Creme de Menthe
  • Watermelon
  • Vanilla Custard
  • Juicy Orange
  • Orange Mango
  • Strawberries and Cream

Bom poskusil razbit tekocino kot si predlagal in vmesal vanilla custard. Za TPA Vanilla BIC pa pogledam ce ga bo imel jutri na zalogi. Danes sem vse zvarke segrel (dvakrat segrel vodo, dal not, pustil kaksnih 15 minut in nato kako minuto fino tresel). Se mi zdi da bo ze to pomagalo.

Sem pa trenutno se na strani tistih, ki rabimo ful mocne tekocine. Verjetno je pa tudi pri tem tako kot pri zacimbah v hrani; ce se navadis manj intenzivnih okusov, jih cez cas ne rabis imet tako nasponanih. Bomo videli - mi je vsec tvoja filozofila, pa se manj arom potrebujes oz. jih imas dalj casa.

Sicer je pa na mojem Avocadu precej pomembno tudi kako ga wickam (single coil, twisted clapton - ne vem specifik, 6 ovojev in 0,37ohma). Pravkar sem vstavil precej manj bombaza in je okus takoj veliko bolj intenziven. Tudi tukaj se se lovim in je vec kot ocitno prostor za izboljsave :P
RANDOM_AVATAR
lenartr
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Okt 2016, 10:23
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

Prejšnja

Vrni se na E-tekočine DIY - naredi sam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron