NEW GUY HERE ;)

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

NEW GUY HERE ;)

OdgovorNapisal/-a obleey » 15 Jun 2015, 15:06

Hello folks

Evo novopečeni vaper tukej. Miha, 29 let, Velenje :)
Kadilec več let, vejpam slab mesec in niti ne pomislim da bi šel nazaj na cigarete
. Tole je super, sploh diy tekočine in vse, opcij miljon. Prisegam na mehance ker se mi super priležejo v roke trenutno si lastim:
- Kayfun five pawns lite - Sedi 10, najbolša glava kar sm do zdj testiral
- orchid v3 - tut super sam mi je kayfun vseen bolš, ko se mi pa prileže kak lung hit je pa top

V planu še kak dripper - Derringer, Darkhorse, Tugboat... who knows :)

- caravela mod - študiram o menjavi ker me zjbava, na hitr sm ga dobu second hand - battery rattle pa če čist zategnem vse da ga ni pa ni kontakta z kayfunom ali orchidom
- bombaž
- coil master - super za delat coile
- šraunfnciger pinceto i to je to
- diy tekočino od frenda - kombinacija karamele in jagode ali lešnika, zaenkrat mi je kombinacija karamele in lešnika ADV. V kayfunu 12mg v orcihud 3mg. Nastavitev za kayfuna 1ohm, za orchida 0.5 ohm

Kmal naročim še arome od PA in baze in inawere :) Študiram da bi direkt kloniral mothers milk iz 99 juices. Pa seveda mal večji batch naredit tegale ko ga zaenkrat mam ADV. Mi potegnejo kremnati zelo.

Zdj pa , kot vedno še kako vprašanje - modi :) bi nabavu še kakega pa nevem katerega? zaenkrat so mi uč pritegnili Anarchist in SMPL, ter 4nine. Še mate kake predloge? Da da dober kick? Pa da ne zafrkava preveč?

Pa še fotkica:
Kayfun Five Pawns lite + Caravela:

Slika

Orchid V3 + Caravela:
Slika

lp
RANDOM_AVATAR
obleey
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 08 Maj 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 16 Jun 2015, 01:49

Pozdravljen obleey in dobrodošel na forumu !

Slika

Zgleda da gre vejpersko uvajanje vedno hitreje - ali pa si imel dobrega mentorja :D

Spodobna oprema in celovit pristop - tudi z mixanjem DIY e-tekočin - dajo videt da si zastavil resno in študiozno - želim ti čim več uspeha 8)

Kar se pa vprašanja o mech modih tiče.
- sam ti lahko samo priporočim SMPL mod - imam prvo verzijo in je zelo enostaven in zanesljiv mech z dobrim stikalom/switchem.
https://www.fasttech.com/products/3027/10010820/1992704
vedeti pa moraš da se ga ne da zakleniti med prenosom in je zato potrebna previdnost (odvit atomizer, vzet ven baterije....)
4nine je tudi lušten samo ima ve?ji padec napetosti/drop in težave z dolžinami baterij ter nastavljanje stikala z magnetki - še manj primeren za prenašanje.

Koliko je velika odprtina AFC na Kayfunu 5 Pawns?

Vape On!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a obleey » 19 Jun 2015, 12:41

Hello!

Ja k2b, res sem mel dobrega mentorja. Še ena kratka zgodbica kako sem sploh začel z vejpanjem. V bendu smo trije težki kadilci in 1 nekadilec. Omenjat ni treba kako se je naš nekadilec pritoževal kako mu cunje smrdijo po vsaki vaji. No en dan, potem ko je naš pevec zvedu da bo dobu otroka (najtežji kadilec od nas vseh - in tut najtežji konzument piva) prinese na vajo hangsenov ecig. Vsi probamo in vsi navdušeni. Bobnar nabav takoj istega, js pa grem en korak dalje. Pokličem frenda ko vejpa že dobro leto, da mi mal svetuje. Pridem do njega in mi da za testirat five pawns na atomo mech modu - v sekundi sm se zaljubu - stokrat bolj kar mata naša dva :D Na facebooku na vaper marketu sm vmes nabavu caravelo in orchida. S tem kolegom sma naredla build mi je vse pokazal kako laufa in to je blo to. No pred kratkim sem dobu še kayfuna in sm ponovno zaljubjen hehe.

Resno sem si zastavil predvsem iz dveh razlogov - nočem ga bazdit po vsakem petku in ker se z malo več opreme da dost bolje naredit kot pa liqua serijske tekočine npr. Pa kicknat čike je blo dost lažje pa kot v zadnje ko sem nehal kadit (nekadilec sm bil vmes 2 leti) - sam mislim da bo tole kr nova zasvojenost hehe, tekočine z kremnatimi aromami in sadnimi so dabest

Zdle mam nagledane twisted arome - fathers milk in twisted berry. Bom tole navalil :) če jih kdo ma lahko pove kj kakšne so :)

SMPL - tobeco klon - pride danes k meni :wink: Sem že zmenjen za prevzem v LJ. Probal kayfuna na 4nine in dela :) torej s SMPL tut ne bo problemov :) Res so mi hibridi top - manjši in predvsem ni šraufanja pinov in vsega tega :D

Za prenašanje vem, sam sm mel 4ninea v žepu ko sm ga nosu se mi še ni sprožu :)

Tele dni še sam baze čakam in arome, ker me je do zdj zalagal mentor, zdj je pa končn cajt da še js začnem ustvarjat

k2b - teb pa hvala za pomoč, že pri baterijah si mi pomaga, vsak nasvet mi mal odpre bol oči :wink:

Še eno tehnično vprašanje - je kdo vapeal že na Fiber Freaks? je res taka občutna razlika koker berem okol glede na Koh Gen Do in organski bombaž?

Cheers
Miha
RANDOM_AVATAR
obleey
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 08 Maj 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 19 Jun 2015, 14:44

Kar se tiče Fiber Freaks je po moje dosti hype-a (kakor itak v tem vaperskem svetu nasploh :D )

Mislim - iz evropskega lesa celuloza (po možnosti kje okoli kakšnih industrijskih gigantov :D :shock: :P

Malo branja:
ECF
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/fiber-freaks-a-new-wicking-option.629786/
(dober povzetek starejšega člana:
"Anytime you see a few new members with near zero post counts hyping up a new product that doesn't really look like anything new.. red flag aka dontwasteyourtime"

AAEC
http://allaboute-cigarettes.proboards.com/thread/49139/fiber-freaks

Kewl to - a pol že vsi v bendu vejpate?

Maš kak link do kakega posnetka benda,demota?

Vape On!
k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a obleey » 22 Jun 2015, 12:36

Ja - vsi v bendu vejpamo :) Našga frontmana mi je končn ratal prepričat da gre mal na rebuildable :D mu hangsenov ecig od petka več ni kul hehe

Bend je GOD SCARD iz Kranja (člani pa iz vseh vetrov ponovem - nova gorica, koper, golnik in js velenje)

https://youtu.be/2_WxIUYBh20

www.facebook.com/GodScard

Metalci :D

Evo in spet nova fotka - SMPL mod od Tobeca... Tk do zdj najbolši mod ever. Baterija je zdržala dan in pol (!!!!) nism mogu verjet. Pa magnetn knof... vrhunsko

k2b - V2 iz fasttecha bi bil kul? Kokr vidim je sam razlika da ma tut magnetn knof... Se držim nekak proizvajalca - trenutn sm nabavu tega od Tobeco - in si včasih ne upam od drugih jemat

Gledam bakrenga :)

Thnx!!! :)
P.s.
Fotka z SMPL
Slika
RANDOM_AVATAR
obleey
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 08 Maj 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 22 Jun 2015, 19:03

TA naj bi bil soliden
https://www.fasttech.com/products/2175900
maš tud real slike
https://www.fasttech.com/forums/2175900/t/1652803/pics

Ta V2 naj bi bil še boljši
https://www.fasttech.com/product/2199604

samo ima pa V1 switch - ki meni osebno zelo odgovarja.

Tiste s srebrnimi/jeklenimi switchi bi izpustil.....


GODSCARD -> sem že slišal ja...zgledate full jezni :D
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

cron