Kako se to sploh kadi?

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Kako se to sploh kadi?

OdgovorNapisal/-a Antares » 04 Sep 2015, 19:32

Že nekaj let si tube polnim sam, sedaj pa bi rad poizkusil tudi elektronsko cigareto, v tej poplavi ponudbe sem se popolnoma izgubil, čez dan pokadim 15-20 cigaret normalne dolžine, zvečer pred televizorjem pa cca 8 kratkih cigaret, napravim tako kratke dolžine cca 2-3 cm, le za par dimov, zanima me ali ta elektronska cigareta ima kako stikalo, da se vklopi in izklopi. Vsaj pri meni je tako, da jih pri jutranji kavi gre nekaj zaporedoma, potem pa tudi mine kakšna ura ali več, da si zaželim dim, cigareti so vedno doma na istem mestu in tudi ko grem vem nikoli tobaka ne nosim s seboj, včasih sem tudi po nekaj ur brez dima, kako je to z elektronsko, ali lahko na par ur povlečeš kak dim, je baterija skozi aktivna, zanima me ali lahko naredim občasno par dimov, ali pa moram stalno vleči kot vlak. hvala za vsak nasvet in odgovor, potem pa v nabavo.
RANDOM_AVATAR
Antares
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 04 Sep 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 05 Sep 2015, 00:10

Odvisno je kaj imaš. Imaš take brez stikal, ki zaznajo kadar vlečeš. Pri teh je prvih nekaj potegov bolj jalovih. Sam jih nisem nikoli probal.

Imaš pa potem s stikalom, tukaj pa je izbira od 0 do neskončnosti.

Zate najbolje, da se oglasiš v vape trgovini in ti trgovec predstavi zadeve, sam pa se odločiš kaj ti ugaja.

Tako kot ni vse v e-napravi, tako ni vse v e-tekočini. Oboje je treba uskladiti, da je zadovoljivo.

Baterije so aktivne dokler so polne. Kako hitro se spraznijo boš ugotovil sam glede na napravo, ki boš jo uporabljal.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron