Haze ali Hazz

Novi atomizerji vseh vrst - RDA,RBA,RTA in ostali

Haze ali Hazz

OdgovorNapisal/-a premmati » 07 Nov 2015, 14:15

:) evo naročil in dobil-seveda pri fasttech-u. sledi čiščenje in namakanje, kaj tako umazanega pa še nisem dobil, postopek čiščenja je trajal dva dni vključno z namakanjem v slivovki-vodke ni bilo pri roki. šele slivovka je ubila vonj po str. olju. sledil je pregled izdelave-kar solidno brez ostrih robov, pobrusil sem samo spodnji del vijakov, da ne cvikajo žice.
naredil enojno tuljavo ni200-0,15 ohma, vtc mini mi jo zazna kot 0,11, napeljal japonca,natočil gorivo in test z različno temperaturo. meni osebno najboljši vejp pri 220-230C, zelo okusen vejp, pare pa tudi dovolj.
je pa to tankič, ki definitivno ni za nošenje po žepih, ker ti poplavi, to je zadeva za domači vejp. prispel z rezervnimi vijaki in oringi brez vseh napisov. skratka mali tankič, ki da zelo okusno paro je pa z enojno tuljavo tudi pravi požeruh juica.
SlikaSlika

se opravičujem, da nisem naredil kakšne fotke samega tanka pri izdelavi tuljave, sem bil preveč neučakan in zagret za testiranje in vejp.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 07 Nov 2015, 15:09

Odličen post o maleh Hazeu/Hazzu Slika

Sam imam Nectar Nano tank na podobnem principu - s tem da je pri Hazeu z reducirano komoro in zamaknjeno odprtino za drip tip okus verjetno še boljši

Slika

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Novosti - atomizerji

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron