Najboljši RTA in MOD

Kako se modeli elektronskih cigaret razlikujejo med seboj? Kateri model je pravi za vas?
Vse o baterijah, razpršilnikih in ostali osnovni opremi.

Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a gorpri » 11 Jul 2019, 20:55

Najmanj pol leta uporabljam različne RTA-aje in sicer:
Joyetech CUBIS Max
Joyetech RIFTCORE Solo
Wotofo Profile Unity
GeekVape Zeus X
KAEES Solomon 3

Zame je najboljši Joyetech CUBIS Max! Ker nima tuljave je z njim najmanj dela, ko gre za menjavo! Saj je dovolj očistiti NCFilm Heater, ki zdrži tudi mesec in več! Podobno je z mesh "tuljavo" Profile Unity, vseeno mi bolj odgovarja Cubis max.

Kar se tiče MOD-ov, uporabljam naslednje:
Innokin Proton 235W
Smoktech SMOK Morph 219
Smoant Naboo 225W
Vapor Storm V80

Najboljši je Smoktech SMOK Morph 219! Proton pade na kvaliteti, Naboo pa je kljub kvalitetni izvedbi, malenkost večji, predvsem pa mi manjka puff counter!

Torej je zmagovalna kombinacija Joyetech CUBIS Max + Smoktech SMOK Morph 219! Vso opremo sem kupil pri Fasttechu!

Kar se tiče DIY tekočine, kvalitetne in poceni, pa je tukaj link: http://www.slo-vape.si/viewtopic.php?f=20&t=3244

UŽIVAJTE V VEJPANJU!
RANDOM_AVATAR
gorpri
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 24 Okt 2016, 17:36
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a gorpri » 12 Jul 2019, 06:36

Slika opreme.
Priponke
CAM00175E.jpg
CAM00175E.jpg (241.66 KiB) Videno 32550 krat
RANDOM_AVATAR
gorpri
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 24 Okt 2016, 17:36
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a k2b » 12 Jul 2019, 17:20

Super da si našel svojo optimalno opremo in ejuice :D

Napiši še kaj o SolubAromah - katere kaj priporočaš in katere so ti najboljše - magari tukaj
e-tekocine-diy-naredi-sam-f13.html
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a coso423 » 12 Jul 2019, 18:05

Zdravo banda,

sam sem začel uporabjati RTA tankce ne dolgo nazaj, ampak....
- Kje je tista tanka meja katero sam občutim pri vapanju???? DTL, MTL, RTA DTL, RTA MTL etc.... Čisto preveč!!!!!!!!!!!!!

-Sam uporabnik grelnih glav, ne vem kako rečete, pač so narejene zašraufaš ;P, vs RTA---> OpIe :), kar se mene tiče, sicer se še učim ampak nekaj pa je res, okus ala flavour je na RTA Op, vata deluje dokaj OK, je pa res, da sem nabavil 4 čisto različnih RTA tankcev, kateri so MTL in DTL.... Še lovim sam sebe.... ;P

-Zaenkrat:

-INTAKE RTA D2L- nice tank za buildat etc., ZELO SLAB airflow, okus OPiE, ko je ;P

-ZEUS-X RTA D2L- OP airflow, okus etc, nisem našel slabe stvari.... Mogoče je najbolši v 810 dripu z nizkin robom ;) My feeling....

-"LEGERDANI", Merlin: -> Restricted D2L, pogojno MLT.... airfloq kot rečeno restricted, okus OPie ko nabildaš kot je treba, zahvala k2b :)

-Zadnji RTA, MTL Sirena 2: Še ni OPie, se je rahlo zataknilo, delamo na zadevi, zaenkrat moram reči da večjega dropa W nisem nikjer videl kot pri tem tanku....
Airflow OP (kot Nautilus 2S on steroidz...)


Vsi tanki so bili testirani oziroma parjeni na AEGIS100W in unchaku 80W, plus kar je šlo na PICO75W

Lp, Coso423
RANDOM_AVATAR
coso423
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 29 Dec 2018, 08:36
Dane zahvale: 12 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a gorpri » 12 Jul 2019, 18:48

k2b napisal/-a:Super da si našel svojo optimalno opremo in ejuice :D

Napiši še kaj o SolubAromah - katere kaj priporočaš in katere so ti najboljše - magari tukaj
e-tekocine-diy-naredi-sam-f13.html


Najboljše arome Solubarome:
1. La Dernier
2. Fraise la creme (prvi dve precej podobni)
3. Madeleine
4. Miel acacia
5. Tabac Blond American

Še en naslov: https://civap.eu/
RANDOM_AVATAR
gorpri
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 24 Okt 2016, 17:36
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a gorpri » 12 Jul 2019, 19:07

coso423 - Kje kupuješ opremo?
RANDOM_AVATAR
gorpri
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 24 Okt 2016, 17:36
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a coso423 » 13 Jul 2019, 02:38

gorpri napisal/-a:coso423 - Kje kupuješ opremo?


Vse kupujem lokalno. Kraj v katerem živim imamo kolikor vem 2 VAPEshopa, cene so pa preimerljive cenam na internetu :) (kakor se zmeniš ;P)

Nekatere stvari sem dobil smešno poceni ali še celo zastonj, nekatere so bile malo dražje ampak spet ne toliko, največji plus pa je, da lahko testiraš na licu mesta.

Lp, coso423
RANDOM_AVATAR
coso423
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 29 Dec 2018, 08:36
Dane zahvale: 12 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a coso423 » 16 Sep 2019, 21:50

coso423 napisal/-a:Zdravo banda,

sam sem začel uporabjati RTA tankce ne dolgo nazaj, ampak....
- Kje je tista tanka meja katero sam občutim pri vapanju???? DTL, MTL, RTA DTL, RTA MTL etc.... Čisto preveč!!!!!!!!!!!!!

-Sam uporabnik grelnih glav, ne vem kako rečete, pač so narejene zašraufaš ;P, vs RTA---> OpIe :), kar se mene tiče, sicer se še učim ampak nekaj pa je res, okus ala flavour je na RTA Op, vata deluje dokaj OK, je pa res, da sem nabavil 4 čisto različnih RTA tankcev, kateri so MTL in DTL.... Še lovim sam sebe.... ;P

-Zaenkrat:

-INTAKE RTA D2L- nice tank za buildat etc., ZELO SLAB airflow, okus OPiE, ko je ;P

-ZEUS-X RTA D2L- OP airflow, okus etc, nisem našel slabe stvari.... Mogoče je najbolši v 810 dripu z nizkin robom ;) My feeling....

-"LEGERDANI", Merlin: -> Restricted D2L, pogojno MLT.... airfloq kot rečeno restricted, okus OPie ko nabildaš kot je treba, zahvala k2b :)

-Zadnji RTA, MTL Sirena 2: Še ni OPie, se je rahlo zataknilo, delamo na zadevi, zaenkrat moram reči da večjega dropa W nisem nikjer videl kot pri tem tanku....
Airflow OP (kot Nautilus 2S on steroidz...)


Vsi tanki so bili testirani oziroma parjeni na AEGIS100W in unchaku 80W, plus kar je šlo na PICO75W

Lp, Coso423


Mali update na to temo...

Trenutno na zalogi RTA, Merlin, Ammit, Zeus, Intake, Sirene...

-"LEGERDANI", Merlin stari in Ammit (novi) D2L: Isti tank samo malo popinpano vse skupaj. Leak, ko sam satan ko ga ne buildaš kot je treba!!! Flavour ---> Its NICE :) Anyway hvala, k2b ;)

-INTAKE RTA D2L, priporočam SS Clapton Wire (26ga+30ga), za moje pojme največ, kar dobiš za ta €.... Airflow je v pizdi, NE kupujte tega sranja... če ga imaš pač jebiga, make it 100%

-RTA, MTL Sirena 2: Sem pričakoval OPIE, flavour, in tudi zelo podoben troath hit, kot pri Nautilus... Razočaran, mogoče bad builds.. Dont think so.. But mby... ;P

-RTA, MTL Ammit, na čase soliden ampak daleč od pričakovanj, pričakovanja niso ravno visoka ali pač?

Airflow je na obeh glavah nepopisna sreča ampak, me je razočarala produkcija pare in okusa...
-mogoče delam slabo reklamo za ta dva tanka ampak.... Bi rad slišal vaše mnenje okoli teh dveh tankov...

-ZEUS-X RTA D2L- Moj najljubši tankec, wanna sleep with him;) Airflow, flavour, and coils.... Kaj naj rečem OPIE.... Tank zgrajen za dual, se ga pari na 1 coil, z sramotno veliko pare :)
-RTA Tank, katerega priporočam vsem začetnikom in izkušenim uporabnikom:)
>Vse 12/10

Ni vse kakor sem želel povedati, pa vendar bistvo je :)đ

Pa veselo ejpanje še naprej ;)
RANDOM_AVATAR
coso423
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 29 Dec 2018, 08:36
Dane zahvale: 12 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a gorpri » 17 Sep 2019, 05:44

Tudi jaz imam update:

Po novem je zame najbolši RTA Vandy Vape Kylin M cena $29 https://www.fasttech.com/product/9695238
ali kopija Kylin M Styled cena $10 https://www.fasttech.com/product/9701056

To je mesh RTA, zelo podoben Wotofo Profile Unity. Pri Wotofo me moti, da se pod drip tipom nabira precej etekočine.
RANDOM_AVATAR
gorpri
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 24 Okt 2016, 17:36
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Najboljši RTA in MOD

OdgovorNapisal/-a gorpri » 17 Sep 2019, 06:24

Z leve:
1. Vandy Vape Kylin M https://www.fasttech.com/product/9695238
2. Joyetech CUBIS Max https://www.fasttech.com/product/9671764
3. KAEES Solomon 3 https://www.fasttech.com/product/9686678
4. GeekVape Zeus X https://www.fasttech.com/product/9689406


UŽIVAJTE V VEJPANJU!
Priponke
CAM00205H.jpg
CAM00205H.jpg (255.24 KiB) Videno 32310 krat
RANDOM_AVATAR
gorpri
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 24 Okt 2016, 17:36
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 10 times


Vrni se na Modeli elektronskih cigaret - osnovni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron