SUCCUBUS RDA

Testi vseh novih in manj novih vaperskih aparatčikov

SUCCUBUS RDA

OdgovorNapisal/-a zvery1 » 17 Feb 2016, 00:30

Zdravo,

ker sem že nekaj časa na RBA tankih, me firbec ni dal miru, da poizkusim še z RDA. Prebral vse mogoče, na koncu sem se odločil, da nabavim "hudiča". :)
Naročilo oddano v ned, danes (torek) že pri meni.

Povezava do RDa-ja:

http://belidim.si/vparilci-in-grelci-za-e-cigarete/dripping/succubus-rda.html

Grem na pošto po paket, doma hitro raztrgam kuverto in se zagledam v nikolivideno čudo. Pentagram na škatli in hudičevka na njem... Huh je tole sploh legalno? :P
Hitro odprem in glej ga, tak kot na sliki in z ogromno prostora za tuljave, kar nisem vajen od rta-jev.
Hitim sestavit prvi build...

dual kanthal a1
26g
10 ovojev
3 mm id...

Preizkusim in ni to to, moti me power mode, ter premalo topel vejp.
Gremo naprej, podrem in če že imam hudiča potem pa mu dejmo hudiča.

dual kanthal a1 !twisted!
24g
5 ovojev
3mm id..

začnem na 60W in.... bum, malo da ni rda eksplodiral, vroč juice kar leti naokoli..... in to ne vroč, ampak vrel. Tudi ko se umiri po par vejpih, je vape čisto prevroč.

Pejmo naprej, to ne bo šlo...

dual SS 304 !twisted!
26g
6 ovojev
3mm id
končna nastavitev na sliki spodaj

Končno, vape po mojem okusu, malo bolj topel, z odličnim okusom, ter ogromno pare.
Zvejpam 10ml juice-a in na hitro zaključim:
Občutno boljši okus kot pri tankih, vendar ne občutno več pare. Po produkciji pare ga lahko enačim z crius-om, vendar je crius proti RDA-ja muted.
Zdraven dobiš dva nastavka. Enega za lasten drip tip, drugega z mrežo, ki blokira spitanje. Oba sta v redu.
Moti me edino lahkotno obračanje srednjega dela, kar rado zapre odprtine za zrak. Bo treba pogledati za boljši o-ring. RDA se tudi na cuboida ne navije do konca... slika spodaj.
Posti so OK, luknje dovolj velike za tuljave večjega premera.

Ni kej, RDA-ji imajo upravičeno dober sloves, in zgleda da bo tale rda postal moja referenca za okus pri tankih.

Še dokazno gradivo:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
(VTC mini, UD Bellus) & (Cuboid, OBS Crius).
RANDOM_AVATAR
zvery1
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 50
Pridružen: 01 Sep 2015, 01:00
Kraj: Bled
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 11 times

Vrni se na Testi - naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron