Prepoved arom v San Franciscu

Vse o tem, kaj pravijo o elektronski cigareti mediji, strokovnjaki in raziskovalci.

Prepoved arom v San Franciscu

OdgovorNapisal/-a Aleks » 19 Jun 2018, 16:58

Ljudska volja je odločila, na referendumu so z veliko večino zmagali nasprotniki arom v tobačnih izdelkih, kar seveda vključuje tudi e-cigarete. Ker naj bi zavajale mlade v uporabo tobačnih izdelkov. In ker naj bi bile reklame na vsakem koraku. Bi bilo zanimivo slišati mnenje kakšnega njihovega vejperja.

https://edition.cnn.com/2018/06/06/heal ... index.html

Slika
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Prepoved arom v San Franciscu

OdgovorNapisal/-a Classic » 19 Jun 2018, 17:44

Zanimivo.

Ne dvomim, da prepoved temelji na argumentih "zaščitimo naivno mladino" in to vsekakor vžge...a če že, bi se lahko tej prepovedi potemtakem pridružile tudi arome v junk food-u.

Sicer pa za DIY ta prepoved ne prinaša sprememb, se motim?

Je pa to velik udarec predvsem za vaperje...tobak ima itak že sam po sebi aromo....glicerin pa ne, razen sladkobni ton, ki pa solo ni všečen, vsaj večini.

Gremo sprejemat stave, kdaj bo tak zakon sprejela tudi EU?
RANDOM_AVATAR
Classic
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 08 Jan 2018, 20:56
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 9 times

Re: Prepoved arom v San Franciscu

OdgovorNapisal/-a StiVi » 19 Jun 2018, 20:58

Ma jaz nekaj ne razumem tukaj.
Preproved se nanaša na "arome v tobačnih izdelkih", kar prvo kot prvo vejpanje za moje pojme ni tobačni izdelek saj nima nobene veze s tobakom samim.
Drugo kot drugo jaz imam še vedno pravico kupit propilni glikol z bilo katero aromo in jo lahko uporabljam kot dišavo, v kulinariki ali pa si jo v rit vtaknem, to je moja stvar. Ne razumem, ker se dotična stvar uporablja tudi v druge namene in ne samo za vejpanje. :shock:
Uporabniški avatar
StiVi
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 30 Maj 2017, 14:39
Dane zahvale: 13 times
Prejete zahvale: 4 times


Vrni se na Najnovejše novice

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron